Logo

255 50 19 michelin BMW X5-X6

Број на оглас: 3468651 | Објавен на: 26.03.2020, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se novi vozeni 6 meseci osigurani vo triglav se prodavat komplet so bandasi

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач