Logo

MAZDA 323

Број на оглас: 3468689 | Објавен на: 24.02.2020, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 323

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 64 kw / 87 ks

Цена: 849 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава MAZDA 323, 64 KW, купена во Македонија, втор сопственик, со 91000 км. Колата е во одлична состојба.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач