Logo

Prodazba na novi stanovi so imoten list, ECO RESIDENCE

Број на оглас: 3468695 | Објавен на: 02.07.2020, 05:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 87 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2020

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Довлежик Битола

Цена: 680 €

700 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


EKO RESIDENCE

СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА СО ИМОТЕН ЛИСТ ОД 87, 97 и 102 М2

ЦЕНА ОД 700 ДО 750 ЕВРА

EKO RESIDENCE станбениот објект се состои од 12 станови кои се градат во најсовремен архитектонски изглед, за граѓани кој сакаат модерен и мирен живот во еколошко чиста средина.
Сите станови А класа енергетско ефикасни и опремени со:
- Подно греење
- Демит фасада од 10цм.
- Многубројни прозори и врати изработени од 6 коморна 90мм ПВЦ дограма со термопан 4 сезони стакло и со три диктони. Гаранција 5 години.
- Звучна и топлотна изолација помеѓу секој стан од 30 см.
Секој стан доаѓа со:
- Плочки од Шпанско потекло.
- Италијанска Санитарија
- Комплетни дизајнерски решенија за тоалет и кујна.
- Медијапански врати.
- Во секоја соба антенски и компјутерски приклучок, како и многубројни електрични приклучоци, припрема за оптчки интернет.
- Припрема за Клима уред
Објектот е опремен со домофон.

Можност во секој стан за поставување на Топлотни пумпи за екстра економично греење и ладење.

ЛОКАЦИЈА - населба Довлеџик наспроти факултетот БАС. Одалеченост 2.1км од Саат Кула, 300 метри од ОУ Елпида Караманди и 200 метри од Градинката Мајски Цвет.

Преостанати за продажба се становите прикажани на сликите.

КОНТАКТ
078 237 800 Александар.
078 369 469 Сергеј

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач