Logo

Huawei p9 lite

Број на оглас: 3468784 | Објавен на: 14.02.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Huawei p9 lite

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavam Huawei p9 lite vo odlicna sostojba bez grebnatinka. Vo kutija so polnac.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач