Logo

Samsung Note 9 Duos

Број на оглас: 3469125 | Објавен на: 21.02.2020, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Note 9 Duos

Боја: Blue

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 240 €

250 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Sosema malku puknato staklo na ekran. Moźe da se koristi bez problem. Ima zaštitno staklo.Raboti so dve kartički.Cenata e 250euro bez zameni i nema popust nitu posledna cena.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Kemall

Потврден огласувач