Logo

Opel Zafira 2.2 DTI “ ZA DELOVI” 7 sedista

Број на оглас: 3469273 | Објавен на: 26.12.2019, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 88 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Zafira 2.2 DTI
2003/2004
Stranski kompletirani sve
Samo za deovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач