Logo

TOYOTA Rav 4. 2.0.BENZIN GAS. LPG

Број на оглас: 3469555 | Објавен на: 14.02.2020, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Rav 4 4x4
2.0 Benzin GAS LPG
KM. 289000
Bg Tabli

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Stanoj

Потврден огласувач