Logo

Nicon Coolpix L25

Број на оглас: 3469597 | Објавен на: 02.08.2020, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 10,1-15,0 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 1.300 МКД

1.600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Aparatot e koristen samo nekolku pati e vo odlicna sostojba raboti na AA baterii ,dobivata torbicka i karticka od 4Gb so nego 5x Wide optical zoom

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Delovi

Потврден огласувач