Logo

MERCEDES BENZ CLS 350 4 MATIC AMG LINE

Број на оглас: 3469815 | Објавен на: 20.02.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLS 350

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 196 kw / 266 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 29.500 €

30.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


INFO NA TEL 070 223 815

 .

Потврден огласувач