Logo

Mio Honda Standard F620

Број на оглас: 3470284 | Објавен на: 03.06.2020, 00:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plug za mio standard honda, trkalata se prodadeni

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач