Logo

VOLVO S 60 D.2006. MOZNA ZAMENA ZA TRAKTOR

Број на оглас: 3470451 | Објавен на: 05.08.2020, 00:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S60

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VI ODLICNA SOSTOJBA,
OCARINETA, NAPRAVENI TIF I HOMOLOGACIJA,
MOTOR 2.4 D 5. 163 KS.

INFO..070 903 748

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ford

Потврден огласувач