Logo

McKenley AQX Winter boots

Број на оглас: 3470519 | Објавен на: 15.02.2020, 00:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 41

Боја: Црна

Цена: 5.000 МКД

5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Novi McKinley AQX cizmi neobleceni, vodootporni se so VIBRAM gjon, brojot e 41, moze da odgovaraat kako za 42...

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач