Logo

FRIZIDER

Број на оглас: 3470695 | Објавен на: 14.02.2020, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


FRIZIDER Marka Frinko vreda se vidi informaci na mob:077791590

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ILCO

Потврден огласувач