Logo

Seat Toledo 1.6 Motor “Za delovi”

Број на оглас: 3470952 | Објавен на: 28.12.2019, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor za Seat Toledo 1.6i cel motor
AFT

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач