Logo

Golf 5 1.9 TDI

Број на оглас: 3471010 | Објавен на: 24.02.2020, 01:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.799 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ps
Aluminski bandazi so Ekstra zimski gumi
Elektrika na predni zadni stakla
Greaci na retrovizori
Super motor
Ekstra zacuvan Enterier vredi da se vidi
Informacii na Telefon 071 372 057

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач