Logo

Renault Laguna 1.9dCI “Za Delovi” Motor cel

Број на оглас: 3471510 | Објавен на: 29.12.2019, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 88 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor za Renault Laguna 1.9 DCi 79kw
Korpa lamela set
f9qb718

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач