Logo

Nikon D750

Број на оглас: 3471512 | Објавен на: 24.05.2020, 00:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 820 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Nikon D750 FX body
Shutter Count 21k
Kao nov

Kontakt viber&whatsapp
+38349343536

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Driton