Logo

MSI VR630X na delovi

Број на оглас: 3471544 | Објавен на: 16.02.2020, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Xaрд диск HDD: < 60 GB

РАМ Меморија: 3 GB

Модел на процесор: AMD Turion

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Maticnata e izgorena drugo ima se sto vi treba

HDD i RAM - prodadeni

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач