Logo

BMW X5 3.0si na CH tabli

Број на оглас: 3471578 | Објавен на: 03.04.2020, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 142 kw / 193 ks

Цена: 10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW X5 3.0si Benzin dzipot e uvezen od Svejcarija visoko nivo na oprema
maksimalno zacuvan
dzipot e na CH tabli
Moze da se carini za 1 den
Moze i Zamena so moja ili vasa doplata
075-427-255

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач