Logo

Trofazen ElektroMotor Servizio

Број на оглас: 3471619 | Објавен на: 02.04.2020, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informacii na brojot: ‭072238846‬

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Pavle

Потврден огласувач