Logo

SLEP.VLECNA. SLUZBA^^CITY AUTO^^24/7...

Број на оглас: 3471787 | Објавен на: 22.11.2020, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


СИТИ АУТО АД ДООЕЛ е компанија која ви ги нуди следните шлеп услуги:
• Сообраќајни несреќи – транспорт на оштетени возила од местото на несреќата
• Релокација – нерегистрирани возила
• Транспорт – секаков вид на возила
• Транспорт на лесна земјоделска и градежна механизација – трактори, моторцикли, комбиња..

Нудиме и професионален превоз за:
• минибус
• комбе, товарено комбе
• автомобили
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• и секаков вид на возила
.како во земјата така и во странство

Зошто да ги изберете нашите услуги?
• Најниски цени во регионот со можност за договор
• Брзи сме и сигурни
•Можност за одложено плаќање (на фактура)

Нашите услуги се достапни 24/7, 365 дена во годината.
Можете да не побарате во било кое време, без претходна резервација.
Контакт телефон:
075/395-919
078/310-324
Email: sitiautoad@gmail.com Со почит

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач