Logo

Alternator 2.0HDi

Број на оглас: 3471853 | Објавен на: 09.06.2020, 05:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Alternator Bosch od Citroen Xsara 2.0hdi odgovara na site 2.0hdi motori 66kw

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zo-mac

Потврден огласувач