Logo

2.0hdi remenica za radilica

Број на оглас: 3471859 | Објавен на: 09.06.2020, 05:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Tип на делови: Каиши

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava remenica za radilica za pk kais. Odgovara za site motori 2.0 hdi 66 kw.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zo-mac

Потврден огласувач