Logo

Lenovo ZUK Z2 Plus

Број на оглас: 3471996 | Објавен на: 01.04.2020, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: Zuk Z2 Plus

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Originalen polnach + originalna kutija + 3 zashtitni maski
Full specifikacii ovde
https://m.gsmarena.com/lenovo_zuk_z2_pro-8038.php
Oshteteno predno staklo

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Toshe

Потврден огласувач