Logo

Iveco daily 65c18 manuel menjac

Број на оглас: 3472004 | Објавен на: 14.02.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.800 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Iveco 65c18 2007 god. Registriran so manuel manjac

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ersel

Потврден огласувач