Logo

Perka ventilator modul mercedes A i B Klasa

Број на оглас: 3472029 | Објавен на: 18.09.2020, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Mercedes A i B Klasa

Tип на делови: Ладење / пумпа за вода

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam perka-ventilator so modul za Mercedes A i B klasa ispravna.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Alfa

Потврден огласувач