Logo

AUDI A4 1.9 TDI - 1998 GODINA NA DELOVI

Број на оглас: 3472160 | Објавен на: 02.04.2020, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOZILOTO SE PRODAVA NA DELOVI.
ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 AUDU A4