Logo

Detska kolicka

Број на оглас: 3472389 | Објавен на: 23.05.2020, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.299 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo odlicna sostojba,komplet so bebeska korpa,canta i zimska navlaka.tel 078 663 243

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 vasko

Потврден огласувач