Logo

Harmonika MELODIJA TURIST IV + SINTISAJZER

Број на оглас: 3472444 | Објавен на: 14.02.2020, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


SE prodava harmonika donesena od germanija nogo malku koristena imam i sintisajzer isto taka donesen od germanija malku koristen za po detalno na ovoj tel: 075672085 ne barajte na dolniot broj

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 pavle

Потврден огласувач