Logo

4 celicni bandazi fiat punto panda 14 4 x 98

Број на оглас: 3472504 | Објавен на: 26.03.2020, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi

Огласи од: STAF Avto

STAF Avto

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 bandazavto

Потврден огласувач