Logo

IMT 539 Delux

Број на оглас: 3472605 | Објавен на: 17.09.2020, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bidejki ne se koristi poveke IMT 539 Deluxe 84 god. komplet so plug I drlaca lice za kontakt Delco 078378997 mozna e I zamena za zamena e druga cenata

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 KIRE

Потврден огласувач