Logo

Lada

Број на оглас: 3472704 | Објавен на: 06.04.2020, 02:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2013

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Deferencijal za lada niva

 dragan

Потврден огласувач