Logo

A4 2.0TDI STAKLO SWISS

Број на оглас: 3472862 | Објавен на: 26.02.2020, 07:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.990 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2.0 tdi motor so realni 250000km so servisna
Uvoz swiss
Start stop sistem
Greenje na sedista
Audi koncert bluetooth micro sd i audio input
Tel. Hands free
Kozen volan ...
Moze zamena za bg tablici...

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач