Logo

Bmw 120d

Број на оглас: 3472940 | Објавен на: 24.02.2020, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 3.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Full kako nova bmw 120d. Donesena od italija
Info na

070 435 972

Viber i whatsapp:
00393881766886

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Dejan