Logo

Renault Modus 1.5 dCi 2005 63kw

Број на оглас: 3472942 | Објавен на: 31.12.2019, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Modus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.11001

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Renault Modus 1.5 dCi 2005 63kw
Kolata e na prefektna sostojba
So servisna kniska
4.0L 100km
Contact : 070733896

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач