Logo

VW GOLF V

Број на оглас: 3473077 | Објавен на: 23.02.2020, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.650 €

3.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 5 vo dobra sostojba carineta i dokumenti do registracija sredeni. Moze zamena za punto 1 so vasa doplata. Kolata e polovna.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Pavle

Потврден огласувач