Logo

3 GODISNA RAKIJA

Број на оглас: 3473194 | Објавен на: 03.04.2020, 18:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam rakija stara 3 GODINI imam okolu 200litri
Cenata zavisi od kolicinata
Za cena i dostava na telefon 077888329 Blagoj

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач