Logo

185 14c ford tranzit....

Број на оглас: 3473245 | Објавен на: 22.02.2020, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


2 br. bandazi i gumi bandazite se odlicni gumite se dobri... cenata e za dvata......

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 tasev

Потврден огласувач