Logo

Alfa romeo 1.9 jtd 88kw

Број на оглас: 3473247 | Објавен на: 06.06.2020, 06:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e staklo so servisna kniska do posledniot metar so 2 kluca so ful oprema i najdobriot motor

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejan