Logo

Opel Insignia Viber 00436601999107

Број на оглас: 3473366 | Објавен на: 23.05.2020, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Insignia

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 14.800 €

15.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


8 Aluminiumski Bandazi

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач