Logo

OTKUPUVAM STARI I NEPOTREBNI VOZILA

Број на оглас: 3473381 | Објавен на: 01.08.2020, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Друг модел

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Vrsime otkup na sekakov vid stari i nepotrebni vozila vo bilo koja sostojba najrealna procenka i vednas dobivate kes... gi podigame na lice mesto... info 078 564 049

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 darko