Logo

FORD KUGA

Број на оглас: 3473476 | Објавен на: 04.06.2020, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Kuga

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 5.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM FORD KUGA SO SWAJCARSKI TABLICI KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA ODNOSNO TOP FORMA SO LETNI I ZIMSKI GUMI MOZE ZA POVEKE INFORMACII NA TEL.VIBER.ILI WATSAP.0041762006856.IGOR.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач