Logo

PlayStation 1

Број на оглас: 3473539 | Објавен на: 24.02.2020, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2

Вид на оглас: Се продава


Се продава сони плејстејшн 1, чипуван

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач