Logo

Полу-профи пегла GOLD EAGLE DL-6

Број на оглас: 3473958 | Објавен на: 24.02.2020, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.800 МКД

7.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


Се продава полу професионална пегла
модел: GOLD EAGLE DL-6
НОВА - НЕКОРИСТЕНА

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Biljana

Потврден огласувач