Logo

Se prodava Passat b5.5

Број на оглас: 3474015 | Објавен на: 02.08.2020, 02:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba napraveni mu se site servisi moze i zamena so moja ili vasa doplata

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач