Logo

Продавам Мулчер Грамип Хрватски

Број на оглас: 3474028 | Објавен на: 17.02.2020, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.250 €

1.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам мулчер 1,60 м ширина - хрватско производство, одлична состојба купен нов прв сопственик.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач