Logo

Korg Kronos X 4G RAM

Број на оглас: 3474155 | Објавен на: 06.04.2020, 03:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.750 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba sekoe kopce sekoj potenciometar

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач