Logo

Продавам 2 - двобраздни плугови

Број на оглас: 3474174 | Објавен на: 17.02.2020, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

350 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Прoдавам 2 бразден плуг Српски 150 Eur

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач