Logo

Plac na ulica sv.Joakim Osogovski

Број на оглас: 3474315 | Објавен на: 09.08.2020, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 30 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Mestoto se naogja sproti Kam market
parcela; kp: 6756

Info: 071 494 574

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 User96

Потврден огласувач