Logo

Mercedes E klasa extra !!!!!

Број на оглас: 3474373 | Објавен на: 14.02.2020, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo extra sostojba,servisiran so novi plocki,diskovi,novi gumi ....euro 4,bez nikakov problem....pali vozi!!!! Cenata ne e fiksna....
Informacii na telefon...070574915 Mirce!!!

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач